O firmie

Firma PPU "Karo" znajduje się w województwie pomorskim w powiecie bytowskim gmina Lipnica. Firma istnieje od 1994 roku, obecnie zatrudniamy ok. 150 osób.

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją szeroko pojętej galanterii ogrodowej. W gamie naszych produktów znajdziecie państwo różnego rodzaju płoty lamelowe (proste, z łukiem, z kratką), płotki wbijane, pergole, podesty, rollbordery, donice, piaskownice i inne.

Swoje wyroby sprzedajemy na terenie całej Europy. Produkcja eksportowa stanowi 90% całej produkcji firmy.

W 2007 roku wybudowaliśmy nowy zakład co znacznie zwiększyło nasze możliwości produkcyjne, posiadamy nowoczesne linie technologiczne i maszyny do obróbki drewna. Nasze wyroby cechują się bardzo wysoką jakością pod względem produkcji i impregnacji. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości korę sosnową pakowaną w worki 80-litrowe i luzem w różnych frakcjach.

W trosce o wysoką jakość i trwałość wszystkie nasze wyroby impregnowane są ciśnieniowo, bezchromowym środkiem ekologicznym we własnym nowoczesnym autoklawie.

Drewno używane do produkcji pochodzi głównie od dostawców posiadających certyfikat FSC®. Ponadto jako firma KARO od 2005 roku posiadamy swój odrębny certyfikat FSC® (kod licencji FSC-C012976). Od 2013 roku posiadmy również certyfikat PEFCTM

Jesteśmy firmą kreatywną, otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze produkty coraz lepiej zaspokajały potrzeby naszych klientów. Chętnie uwzględniamy ich opinie i wprowadzamy do produkcji nowe produkty.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać bardzo dobrą opinię na rynkach zagranicznych i krajowych.

Posiadamy również własny transport międzynarodowy, leśny i kontenerowy oraz świadczymy usługi z tym związane.

Transport:
- międzynarodowy
- leśny

więcej
Transport międzynarodowy i leśny

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe KARO

77-130 Lipnica, Sątoczno 9
Tel. 59 8218710, Fax +48 59 8217708,
e-mail: karo@megier.pl
NIP 842-000-97-10


     TimoCom ID: 044825
Copyright © 2005-2021 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe KARO