O firmie

O NAS
Firma Karo zlokalizowana jest w województwie pomorskim w powiecie bytowskim, w gminie Lipnica. Działalność jest prowadzona od 1994 roku, obecnie zatrudniamy około 200 osób.         
 
Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją szeroko pojętej galanterii ogrodowej. W gamie naszych produktów znajdziecie Państwo różnego rodzaju płoty, kratki, rollbordery, płotki wbijane, paliki, podesty, donice i inne. Swoje wyroby sprzedajemy na terenie całej Europy- w ilości około 1500 samochodów gotowego wyrobu rocznie. Eksport stanowi 90% całej produkcji firmy.

W 2007 roku wybudowaliśmy nowy zakład, co znacznie zwiększyło nasze możliwości produkcyjne. Posiadamy nowoczesne linie technologiczne i maszyny do obróbki drewna. Nasze wyroby cechują się bardzo wysoką jakością pod względem produkcji, jak i impregnacji. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości korę sosnową pakowaną w worki 80-litrowe oraz luzem w różnych frakcjach.

W trosce o wysoką jakość i trwałość wszystkie nasze wyroby impregnowane są ciśnieniowo, bezchromowym środkiem ekologicznym we własnym nowoczesnym autoklawie.

Drewno używane do produkcji pochodzi głównie od dostawców posiadających certyfikat FSC®. Od 2013 roku posiadamy również certyfikat PEFC TM.

Jesteśmy firmą kreatywną, otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze  produkty  coraz  lepiej  zaspokajały  potrzeby  naszych  klientów.  Chętnie  uwzględniamy   ich  opinie   i wprowadzamy do produkcji nowe produkty.


TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
Świadczymy usługi w zakresie transportu międzynarodowego. Realizujemy przewozy towarów o ładowności do 24 t. Przewozimy również materiały niebezpieczne, na co posiadamy stosowne zezwolenia ADR. Nasze samochody spełniają europejskie normy ekologiczne EURO 6 oraz są odpowiednio wyposażone do przewożenia ładunków: szczelna plandeka z certyfikatem wg DIN EN 12642 Code XL, czysta i sucha podłoga, pasy mocujące, narożniki, maty antypoślizgowe. Posiadamy również specjalistyczne naczepy do przewozu papieru. Zapewniamy szybką i terminową realizację przyjętych zleceń transportowych.

TRANSPORT LEŚNY I KONTENEROWY
Świadczymy usługi w zakresie transportu drewna stosowego oraz przewóz kontenerowy.


 

Transport:
- międzynarodowy
- leśny

więcej
Transport międzynarodowy i leśny

Karo-Megier Sp. z o.o.

Sątoczno 9
77-130 Lipnica
Tel. 59 8218710 , Fax +48 59 8217708,
e-mail: karo@megier.pl
NIP 8421790475
KRS 0001016225
REGON 524337662


     TimoCom ID: 044825
Copyright © 2005-2024 Karo-Megier Sp. z o.o.